Eric Polman, algemeen directeur SWK, Auke Hansma, technisch directeur Oculus en Peter Tiernego, algemeen directeur Oculus tekenden op 2 november jl. de licentieovereenkomst. Daarmee is Oculus met trots de eerste kwaliteitsborger die is toegelaten om het instrument VKB (Verbeterde Kwaliteitsborging) toe te passen.
Het Instrument VKB vertegenwoordigt een kwaliteitsborgingssysteem waarin de (bouw-)ondernemer, die verantwoordelijk is voor een project, een belangrijke rol krijgt bij het aantonen van de werkelijk geleverde kwaliteit. De kwaliteitsborger ziet erop toe dat de (bouw-)ondernemer de kwaliteit ook naar behoren waarborgt, zodat bij gereedmelding van het project een verklaring kan worden afgegeven.
Oculus ziet de samenwerking met SWK met vertrouwen tegemoet.

Na de zomer start Oculus met de implementatie van WKI (Wkb Kwaliteitsborgingsinstrument).
De kantoren van oculus blijven geopend tijdens de vakantieweken.
Tjerk Webbers is toegetreden tot de directie van Oculus en BTB. Samen met Auke Hansma en Peter Tiernego vormt hij vanaf nu de driekoppige directie van onze organisatie.