OB&V is al meer dan 50 jaar adviseur en bouwbegeleider in Nederland én de overkoepelende holding van oculus, btb, visiplan en vidinfra. Om deze werkmaatschappijen afzonderlijk beter op de kaart te kunnen zetten vonden wij het hoog tijd voor een update van de huisstijl en vier afzonderlijke websites. Na btb en visiplan was het de beurt aan oculus.
De vernieuwde, frisse en overzichtelijke uitstraling past volledig bij waar we voor staan: kwalitatief, innovatief en betrouwbaar. Op onze website vindt u een duidelijk overzicht van onze diensten, de laatste projecten en nieuws vanuit de branche en organisatie. De website is uiteraard geschikt voor mobiele apparaten en biedt tevens veel ruimte voor sfeerbeelden.
Kijk snel rond en laat ons gerust weten wat u er van vindt. Tips of suggesties zijn natuurlijk altijd welkom. U kunt deze naar ons mailen via info@oculus.nl.
Januari 2021 is in volle gang, een mooi moment om terug te blikken èn vooruit te kijken.
Heb jij affiniteit met kwaliteitsborging? Solliciteer dan op deze uitdagende en afwisselende job.
Door de groei van onze organisatie is besloten om de directie van OB&V Holding te versterken met Auke Hansma.